Tipy, rady, triky a informace o Grand Theft Auto

Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto je jednou z nejoblíbenějších a nejhranějších herních sérií na světě, přičemž ji má na svědomí herní vydavatelské studio Rockstar Games. Vývoj čtvrtého dílu, který se odehrává ve fiktivním městě Liberty City, byl směřován prvotně pro herní platformy nové generace, tedy Playstation 3 a Xbox 360.

Vydání hry pro tyto herní platformy pak proběhlo dvacátého devátého dubna v roce 2008.

Ani vlastníci počítačových soustav však nezůstali o tento herní titul ochuzeni. Pro počítače byla vydána verze v prosinci roku 2008. Pokud bychom se měli podívat na příběh tohoto dílu, tak hlavní postavou, za kterou budete hrát, je zde Niko Bellic. Jedná se o třicetiletého chudého válečného veterána, který má poněkud nečisté svědomí a je plný nenávisti. Niko se účastnil jugoslávské války, ve které zažil opravdu hodně hrůz.

Do Liberty City přichází Nico jako klasický přistěhovalec z několika hlavních důvodů. V prvé řadě chce utéct od starého života a začít žít svůj americký sen a v druhé řadě chce také najít člověka, který za války zradil jeho samotného a jeho kamarády. Do tohoto města se vydal právě na popud svého bratrance Romana, který jej nalákal na život plný sportovních automobilů, peněz a pěkných holek. Roman však Nikovi lhal, což se ukáže později.

Ve skutečnosti totiž zoufale potřeboval jeho pomoc. Roman má totiž ve svém životě veliké problémy, neboť podlehl alkoholu a gamblerství. Popůjčoval si množství peněz, a to dokonce i do mafiánů a teď má samozřejmě problém, neboť není schopný peníze vrátit. Nico se tedy rozhodne, že mu zkusí pomoci. Ve hře budete začínat jako jeden z posledních článků zločinecké struktury, přičemž budete na začátku pracovat pro různé zkorumpované úředníky, vymahače, zlodějíčky a tak podobně.

Postupem času se budete samozřejmě vypracovávat a pracovat pro nejvyšší hlavy mafiánských rodin v celém Liberty City. Tímto si samozřejmě nadělá spoustu přátel, ale i nepřátel, takže mu půjde o holý život. Níže se můžete podívat na oficiální trailery k této skvělé hře.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Série Grand Theft Auto a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.