Tipy, rady, triky a informace o Grand Theft Auto

GTA 3 na android zdarma

Grand Theft Auto 3 je akční počítačovou hrou a videohrou, kterou má na svědomí známé herní studio Rockstar Games, přičemž k vypuštění této hry došlo pro herní konzoli Playstation 2 v říjnu roku 2001. O rok později, tedy v roce 2002, došlo k vydání verze pro počítače.

Rok 2003 pak přinesl vydání pro herní konzoli Xbox. V roce 2001 došlo také k vydání této hry pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Pokud bychom se měli podívat na příběh této hry, tak ten se odehrává v roce 2001, přičemž hlavním hrdinou je zde Claude Speed, který se živí zločinem.

Při jednom z loupežných přepadení zradí Claudyho jeho přítelkyně Catalina a Claudy se dostane do vězení. Jakmile se z vězení vrátí, tak samozřejmě své bývalé lásce plánuje pomstu. V prvé řadě se však ale opět bude muset propracovat od těch nejnižších pozic zločinecké organizace až po ty nejvyšší. Samozřejmě nemusíte hned plnit hlavní linii úkolů, můžeme během hry prozkoumávat město Liberty City, zkrátka si můžete dělat, co budete chtít.

Hra je jako první z této série zobrazeno ve 3D zobrazení, avšak pokud budete chtít, můžete se během hry přepnout na 2D pohled shora. V tomto dílu se také poprvé z celé série bude měnit denní doba, přičemž jedné sekundě ve skutečnosti bude odpovídat jedna minuta ve hře. Celý den tak bude trvat dvacet čtyři minut.

Jak již bylo výše řečeno, hru si můžete stáhnout také na své chytré mobilní telefony. Hra vás zaujme svou skvělou grafickou stránkou a výbornou hratelností. Na videu níže se můžete podívat, jak tato hra na mobilním telefonu vypadá.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán GTA starší díly a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.