Tipy, rady, triky a informace o Grand Theft Auto

GTA 3 ke stažení zdarma

Grand Theft Auto 3, neboli GTA III, je počítačovou hrou ze slavné akční série Grand Theft Auto, konkrétně se tedy jedná o její třetí pokračování. Tuto si hru si mohli hráči nejprve užít na herno konzoli Playstation 2, na kterou byla hra vydána v roce 2001.

O rok později, tedy v roce 2002, si ji hráči již mohli zahrát na svých počítačích. Rok 2002 pak přinesl také verzi pro herní konzoli Xbox.

Hra se stala poměrně hodně oblíbenou, proto s nástupem chytrých mobilních telefonů byla v roce 2011 vydána také verze pro telefony s operačním systémem Android. Pokud bychom se měli podívat na příběh této hry, tak hlavním hrdinou je zde zloděj a lupič Claude Speed, který žije se svojí partnerkou Catalinou ne moc čestným životem. Přepadávají obchody, organizují loupeže a tak podobně.

Při jedné z těchto loupeží však Catalina Claudyho odrazí a ten skončí na několik let ve vězení. Po vykonání trestu nastupujete na scénu vy. Začínat budete samozřejmě opět jako ten nejmenší v celé zločinecké organizaci, přičemž vaším cílem bude stoupat výš a výš. Jedním z posledních cílů je se pak samozřejmě pomstít své bývalé přítelkyni. Ve hře nemusíte hned plnit hlavní dějovou linii, přičemž zde máte opravdu hodně jiných možností.

Můžete zkoumat celé město, brát hromadu vedlejších úkolů a tak podobně. Tento díl je prvním, který je dělaný v 3D zobrazení. Pokud jste však byli zvyklí z předchozích dílů na 2D pohled shora, je zde možnost přepnutí do tohoto režimu. V tomto dílu se také poprvé z celé série mění den a noc.

Jedna sekunda ve skutečnosti pak znamená jednu minutu ve hře. Celý den pak má trvání dvaceti čtyř minut. Na videu níže se můžete podívat, jak vypadá herní prostředí v této hře a současně také na návod, jak se vypořádat s poslední, poměrně těžkou misí.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán GTA starší díly a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.