Tipy, rady, triky a informace o Grand Theft Auto

GTA 2 ke stažení zdarma

Grand Theft Auto 2 je akční počítačovou hrou ze slavné akční série Grand Theft Auto, přičemž byla vydána v roce 2000. Na svědomí mají tuto hru společnosti DMA Design a Rockstar Games. GTA 2 navazuje na první díl, ze kterého převzala množství věcí.

Jedná se například o legendární 2D pohled shora, který je jistým způsobem netradiční, dále ovládání vozidel nebo zadávání úkolů.

V současné době si můžete tuto hru stáhnout dokonce legálně zadarmo. K jejímu uvolnění společností Rockstar Games došlo čtvrtého únoru v roce 2008. Pokud bychom se měli podívat na příběh, tak samozřejmě není tak propracovaný jako následující díly této série.

Hlavním hrdinou je zde opět zlodějíček Claude Speed, jehož hlavním úkolem je plnit přání a úkoly různých mafií, které ve městě operují. Hra se odehrává na území jednoho města, které je rozděleno na tři části. Každá část je pak určitým způsobem specifická. Jedná se například o svá unikátní vozidla, specifickou architekturu a tak podobně. Každá mise má pak jeden a ten samý cíl.

Musíte vydělat určité množství peněz, prostřednictvím čehož budete moci postoupit do dalšího kola a nakonec samozřejmě dohrát celou hru. Peníze pak můžete získávat mnoha různými způsoby. Jedná se například o vraždění lidí, kradení vozidel, bouráním do jiných vozidel a tak podobně. Peníze, které vyděláte těmito způsoby jsou však docela zanedbatelné. Abyste se posunuli dál, budete muset pracovat pro mafii, která se zde vyskytuje.

Na plnění úkolů je ve hře k dispozici opravdu veliké množství různých zbraní. Jedná se například o brokovnice, pistole, raketomety, samopaly, plamenomety, molotovův koktejl, granáty a tak podobně. Na svá vozidla si můžete také ve speciálních obchodech zakoupit dvojité kulomety. Ve hře je pak k dispozici také tank, který můžete časem najít. Na videu níže se můžete podívat na všechny tajné lokace, ve kterých se dá v této hře najít tank. Příjemnou zábavu.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán GTA starší díly a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.