Tipy, rady, triky a informace o Grand Theft Auto

Jak stáhnout GTA San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas je velice oblíbenou akční počítačovou hrou, kterou má na svědomí známé vydavatelské studio Rockstar Games, které má na svědomí jak předchozí díly, tak také další díly ze série Grand Theft Auto.

Jedná se o celkově osmý díl v této sérii a třetí díl, který je vedený ve 3D zobrazení. Hra spatřila světlo světa v roce 2004, přičemž byla původně dělána pouze pro herní konzoli Playstation 2.

O rok později, tedy v roce 2005, jsme si mohli hru zahrát také na svých počítačích s operačním systémem Microsoft Windows a také na herní konzoli Xbox 360. Způsobů, jak si můžete zahrát Grand Theft Auto: San Andreas je samozřejmě několik. Tou nejlepší cestou je si hru zakoupit. V současné době si můžete tuto hru zakoupit za něco kolem dvou set korun, což je opravdu směsná částka. Pokud se vám však nechce za tuto hru dávat peníze, můžete si ji stáhnout. Zde je opět několik možností.

Můžete se podívat na nějaké webové uložiště, jako je například uloz.to, kde si hru můžete stáhnout, přičemž nebudete porušovat žádné zákony. Pravděpodobně budete potřebovat také crack nebo serial key, tyto věci však většinou bývají přiložené k instalátoru. Další možností je stáhnout si tuto hru prostřednictvím torrentu. K tomu budete samozřejmě potřebovat nějakého torrentového klienta, kterým je například uTorrent, BitLord, Azureus a tak podobně.

Jakmile jej budete mít, najdete si torrent k této hře a můžete začít stahovat. Avšak pozor, zakažte si v nastavení těchto torrentových klientů upload. Stahování je totiž u nás v České republice legální, avšak sdílení souborů již ne, přičemž pokud stahujete přes torrenty, tak zákonitě stažené části sdílíte s ostatními uživateli. Níže se můžete podívat na herní video z této hry.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán GTA San Andreas a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.