Tipy, rady, triky a informace o Grand Theft Auto

Cheaty na GTA San Andreas PS2

Grand Theft Auto: San Andreas je akční počítačovou hrou, která byla vyvinuta opět známou herní společností Rockstar Games, přičemž hlavním distributorem této hry se stala společnost Take 2. Jedná se celkově o osmé pokračování této slavné herní série Grand Theft Auto.

Hra spatřila světlo světa v roce 2004, přičemž poprvé jste si mohli tuto hru zahrát na herní konzoli Playstation 2. O rok později, tedy v roce 2013, jste si již mohli tuto hru zahrát na svém počítači s operačním systémem Microsoft Windows a herní konzoli Xbox.

Pokud bychom se měli podívat na příběh této hry, tak se zde setkáte s celkově dvěma hlavními postavami. V prvé řadě se jedná o Seana Johnsona, kterému se přezdívá na ulici Sweet. Sweet je jedním ze tří bratrů, přičemž je z nich ten nejstarší. Jakmile jim zemřel jejich otec, tak to byl právě Sweet, na kterého dopadlo břemeno postarat se o zbytek celé rodiny. Sweet nastoupil do jednoho gangu, který pak také začal postupem času vést.

Udělal v toho v životě sice poměrně hodně špatného, ale vždy se držel dál od drog, přičemž do tohoto drogového obchodu nezatahoval ani svůj gang. Život na tuto rodinu nachystal další nemilé překvapení, kdy zemřel jeho bratr Brian, což dával Sweet za vinu svému dalšímu bratrovi Carlovi. Carl tento nátlak neunesl a odstěhoval se do Liberty City, což mu Sweet nikdy neodpustil. Další důležitou postavou zde je tedy další z bratrů Carl, který se do Los Santos vrací z Liberty City až po pěti letech kvůli pohřbu své matky.

Příběh této hry tedy stojí na tom, že se Carl vrací a chce se dozvědět, kdo stojí za vraždou jeho matky. Budete tedy obnovovat sílu skoro rozpadlého gangu a pátrat po vrazích své matky. Stejně jako do všech ostatních dílů, existují i do této hry cheaty. Na playstation 2 zadáváme cheaty prostřednictvím game padu. Pojďme se nyní podívat na nějaké tyto cheaty.

  • Brnění, zdraví a respekt

 

 

  • Maximum zdraví

 

 

  • Balíček zbraní 1

 

 

  • Hodnost Hitman u všech zbraní

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán GTA San Andreas a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.