Tipy, rady, triky a informace o Grand Theft Auto

GTA 5 cz titulky PS3

Grand Theft Auto 5 je akční hrou ze známé série Grand Theft Auto, která byla prvotně vytvořena pro herní konzole typu Xbox 360 a PlayStation 3. Později byla hra optimalizována také pro počítače.

Jelikož jde ve hře ve veliké míře o příběh a dialogy, a to ještě více než v předchozích dílech, mnoha fanoušků před vydáním zajímalo, jestli bude hra oficiálně vydaná také s českou lokalizací. Je to však trošku složitější, přičemž se toto opakuje u her od RockStar Games poměrně pravidelně.

Jde o to, že český distributor by rád přeložil hru do češtiny, avšak oficiální vydavatelská společnost k tomu nedala povolení. Taková situace však není pouze u nás v České republice, ale i na jiných a mnohem větších s trzích s větším odbytem. Hry od RockStar Games si zkrátka stále drží statut her, které se oficiálně vydávají pouze v anglickém jazyce. Hráči mají tedy každopádně dvě možnosti.

Mohou se začít učit anglicky, pokud samozřejmě již neumí, nebo si počkat na nějaký neoficiální překlad fanoušků, kterého bychom se měli snad časem dočkat. Stejně tak tomu bylo také k předchozím dílům, že vydavatel nepovolil oficiální překlad do českého jazyka, takže jsme si museli počkat na fanouškovský překlad. Dále si můžeme poradit tak, že se podíváme na nějaké české fanouškovské návody ke hře a k jednotlivým misím, kterých je internetu poměrně veliké množství.

Podle těchto návodů pak můžeme hru splnit na sto procent hned na první pokus. Na youtube vznikají také různé vide gameplaye, ve kterých se také můžete inspirovat, pokud nevíte jak dále. Níže se můžete podívat na gameplay k začátku hry vytvořeným herním portálem Hrej.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán GTA 5 na Playstation a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.