Tipy, rady, triky a informace o Grand Theft Auto

GTA 5 cheaty PS 3

Na Grand Theft Auto 5 čekalo hodně z nás a myslím si, že určitě můžeme být s vývojem této skvělé hry spokojeni. Dostali jsme naprosto všechno, co nám tvůrci slibovali a možná ještě více.

Svět, ve kterém se můžete pohybovat, je opravdu obrovský, možností, které ve hře máte, je taktéž nezměrné množství, zkrátka se jedná o velice povedený počin. A co by to bylo bez hry ze série Grand Theft Auto, když byste si nemohli přivolat například tank, nějaké super rychlé auto, letadla, vrtulník a tak podobně.

Samozřejmě je dobré v prvé řadě hru dohrát normálně bez cheatování, ale jelikož nabízí tolik možností, není od věci se po dohrání v tomto herním světě trošku pobavit. Cheaty existují jak na počítačovou verzi, tak také na verzi pro herní konzole jako Xbox 360 nebo právě PlayStation 3.

Cheaty se na tyto herní konzole zadávají prostřednictvím kombinace kláves na game padu, přičemž se jedná o poměrně složité kombinace, avšak výsledek stojí za to. Pojďme se tedy podívat na nějaké takové kombinace, které si ukážeme na obrázcích níže.

Cheaty na auta:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cheaty přímo pro hráče:

 

 

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán GTA 5 na Playstation a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.