Tipy, rady, triky a informace o Grand Theft Auto

Cheaty na GTA online PS3

Grand Theft Auto online je jedním z nejlepších herních titulů v roce 2013, přičemž se vlastně jedná o multi player k Grand Theft Auto 5. V samotném single playeru hry máte opravdu takřka neomezené možnosti, avšak v multi playeru, kde můžete spolupracovat s ostatními hráči, máte možností ještě mnohem více.

Ve hře je vskutku množství výborně vyřešených věcí, avšak jsou zde také věci, které působí stále na druhou stranu trošku rozpačitě.

Celkové náklady na vývoj této hry byly něco přes neuvěřitelných pět miliard korun, avšak je stále nutno připomínat, že ne všechny hry, jejichž vývoj je opravdu drahý, jsou předurčeny k úspěchu. U Grand Theft Auto online to snad ale neplatí. Pojďme se tedy nyní podívat na samotnou hru. Na začátku hry vás čeká výběr a tvorba postavy, což je zde postavené poměrně zajímavých způsobem. Netvoříte si totiž postavu přímo, ale přes vaše rodiče a prarodiče.

Jakmile si navolíte jejich vzhled, tak se vám podle genů náhodně vygeneruje vaše výsledná postava. Poté si samozřejmě dále můžete postavu dolaďovat prostřednictvím účesů, oblečení, brýlí a jiných zajímavých doplňků. Dále je nutno podotknout, že pokud začnete hrát GTA online, tak se nezohledňuje žádným způsobem to, jak daleko jste v klasické příběhové misi. V tomto světě tedy začínáte zcela od nuly.

Jinak zde klasicky budete přijímat úkoly od neherních postav, jako například něco ukradni a rychle ujeď a tak podobně. Postupem času se ale bude objevovat mnohem více možností. Budete moci například své kamarády nebo vlastně kohokoliv jiného vyzvat v šipkách, v tenise a tak podobně. Drobným zklamáním ve hře je pak například to, že město Los Santos v tomto online světě poněkud zeje prázdnotou. Samozřejmě to má důvod ten, aby se vám obyčejní civilisté neustále nepletli pod nohy, avšak není to moc ono.

Pokud bychom se měli bavit o cheatech, tak v online hře Grand Theft Auto neexistují a nesmějí se používat. Níže se můžete podívat na herní video a recenzi této skvělé hry.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán GTA 5 na Playstation a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.