Tipy, rady, triky a informace o Grand Theft Auto

GTA 5 cheat na tank

Cheatů na různé věci je v tomto pokračování slavné herní série Grand Theft Auto opravdu veliké množství. Z předchozích dílů této série jsme také byli zvyklí, že si můžeme stiskem několika kláves přivolat také silný tank. V tomto pokračování však takovou možnost zatím nemáme.

Můžeme si však pomocí cheatů přivolat jiné dopravní prostředky. V Grand Theft Auto 5 se jedná například o kolo BMX, limuzínu, caddilac, Rapid GT, policejní auto, vozidla Comet, Sanchez, Duster, Trashmaster a tak podobně.

Ve hře se však k tanku a podobným dopravním prostředkům a prostředkům hromadného ničení můžete dostat. Pokud byste je hledali sami, tak se může jednat o poměrně komplikovanou misi, neboť svět Grand Theft Auto 5 je opravdu rozlehlý. Avšak můžete zde najít již výše avizovaný tank, dále například terénní bugatku, stíhačku, se kterou si dá užít opravdu hodně srandy a tak podobně.

Jestliže se k těmto ojedinělým vozidlům budete chtít ve hře dostat, můžete se mrknout na různé fanouškovské stránky na návody, kam máte přesně jít a tak podobně. Také na youtube můžete dokonce najít spoustu game play videí, ve kterých vám hráči a fanoušci ukazují, jak se do daných lokalit dostat. Na jedno takové video se můžete podívat níže. Dozvíte se v něm, kde se ukrývá tank, stíhačka a terénní bugatka.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán GTA 5 cheaty a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.