Tipy, rady, triky a informace o Grand Theft Auto

GTA 5 cheat na peníze

Vydělávání peněz v Grand Theft Auto 5 není až tak velikým problémem, přičemž zde jde vydělávat peníze také rychlejšími způsoby. Jedná se samozřejmě o nelegální činnosti, jako je přepadávání obchodů a kradení vozidel.

Pokud se tedy nechcete při vydělávání peněz moc nadřít, stačí ukradnout nějaké vozidlo, které pak můžete zavést do Los Santos Customs.

Jde však o jednu, a to o to, že jej nesmíte během cesty nějakým zásadním způsobem poničit!

Pokud jej dovezete v pořádku, tak ze něj můžete dostat něco od tří do osmi tisíc dolarů. Toto tedy může být docela pravidelným příjmem financí, u kterého se moc nenadřete. Mějte však na paměti, že prodat auto můžete pouze jednou za den, což ve hře znamená čtyřicet pět minut. Při kradení se také vyhýbejte luxusnějším vozům, neboť je s nimi poměrně hodně problému.

Vybírejte si například kupéčka a SUVéčka, za které dostanete poměrně hodně peněz. Méně peněz pak obdržíte za sedany a podobná vozidla. Dále můžete vydělat nějaké slušné peníze od vašeho známého Simeona, který vám poměrně pravidelně zasílá do vašeho mobilního telefonu textovky s auty, o které by měl zájem. Kontrolujte proto svůj mobilní telefon a máte o další kšeft postaráno. Opět však pamatujte na to, že dané auto byste k němu měli dovést nepoškozené, jinak od něj dostanete méně peněz.

Dalším oblíbeným způsobem je přepadávání obchodů. V prvé řadě si pořiďte nějakou zbraň a hlavně masku, abyste daný obchod mohli třeba později navštívit. Pokud byste byli bez masky, obsluha by vás samozřejmě poznala. Poté si jen stačí vybrat nějaký obchod , trošku vyhrožovat prodejci a může vám na kontě přistát zhruba něco od jednoho to čtyř tisíc dolarů.

Existuje také způsob, jak si legálně přijít téměř za nic na dvacet pět tisíc dolarů. Tento způsob je však poměrně zdlouhavý, tedy ne příliš efektivní. Na návod se můžete podívat na videu níže.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán GTA 5 cheaty a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.