Tipy, rady, triky a informace o Grand Theft Auto

Cheaty do GTA 5 PS3

Série her z akční série Grand Theft Auto je jednou z nejoblíbenějších a nejhranějších herních sérií na světě.

Svědčí o tom samozřejmě to, že se stále vydávají nové a nové díly, jejichž vývoj stojí více a více peněz, přičemž na každý díl se fanoušci těší jak na smilování.

Každopádně Grand Theft Auto 5 je výjimečným dílem zejména v tom, že si zde můžete zahrát také také multiplayer dalšími hráči z celého světa.

Ve své podstatě se o tomto multiplayeru můžeme bavit jako o samostatné hře, neboť moc nesouvisí s linií single playeru. Vývoj této hry byl opravdu dlouhý, přičemž vyšel na něco kolem neuvěřitelných pěti miliard korun. Vydání hry se také několikrát odkládalo, přičemž nakonec vyšla v září loňského roku. Na začátku byla hra dělána pouze pro herní konzole, jako je Xbox 360 a Playstation 3.

Fanoušci, kteří vlastní pouze počítačové soustavy, by však toto společnosti Rockstar Games neodpustilo, takže byla zanedlouho vydána verze také pro počítače. Multiplayer této hry byl spuštěn hned prvního října minulého roku. První věcí je to, že v multi playeru budete začínat zcela od začátku. Nemůžete si tedy přenést svoji postavu z příběhové linie. Samotná příběhová linie, jakou ji známe ze single playeru, zde také nehraje moc velkou roli, neboť multi player má příběh vlastní.

Na začátku hry si vytvoříte svoji novou postavu, což je také zajímavé, neboť tvorba postavy neprobíhá vůbec klasicky. Vy si totiž nastavíte vzhled svých rodičů a prarodičů, na základě čehož vám bude vygenerován váš vlastní vzhled. Tento si pak můžete samozřejmě upravit prostřednictvím oblečení, různých účesů, tetování a dalších doplňků. Pokud bychom se měli bavit o cheatech, tak samozřejmě existují, avšak pouze na klasickou verzi. Multi player by s cheaty pak samozřejmě ztrácel zcela smysl.

Na Playstation 3 se cheaty zadávají prostřednictvím game padu kombinací kláves. Níže se můžete podívat na herní video ze hry hrané na Playstation 3 ve vysokém HD rozlišení.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán GTA 5 cheaty a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.