Tipy, rady, triky a informace o Grand Theft Auto

Cheaty na GTA 4 PC

Grand Theft Auto 4 je velice oblíbeným dílem herní série Grand Theft Auto, který spatřil světlo světa v roce 2008. Na svědomí jej má samozřejmě opět vydavatelská herní společnost Rockstar Games.

Původně byla tato hra koncipována pouze pro herní platformy, jako třeba Playstation a Xbox. O dva měsíce později však byla vydána také verze pro počítačové soustavy.

Čtvrtý díl byl proti svým předchůdcům specifický v mnoha věcech. V prvé řadě se jednalo o zcela nový engine s názvem Rage, který společnost Rockstar Games použila již například v herním titulu Table Tenni. Tento engine tedy drastickým způsobem vylepšuje pohyby ve hře a nabízí hráčům mnohem realističtější fyzickou stránku.

V Grand Theft Auto 4 má také veliký význam (mnohem větší než v dílech minulých) mobilní telefon, který budete neustále nosit u sebe. Můžete jej ve hře využívat jako fotoaparát, organizér, můžete jeho prostřednictvím domlouvat schůzky nebo samozřejmě také používat cheaty, kterých je v tomto pokračování připraveno opět veliké množství. Mobilním operátorem ve hře je společnost Whiz Mobile. Pokud budete hrát multi player, můžete mobilní telefon používat také ke kontaktování ostatních hráčů.

V klasické kampani si můžete do mobilu z internetu stáhnout různá vyzvánění a barevné schémata. Důležitou věcí v GTA 4 je dělání si přátel, což vám může během hraní přinést nesporné výhody. Můžete se například spřátelit s Little Jacobem, u které můžete později nakupovat zbraně nebe třeba s bratrancem Romanem, který jezdi s taxíkem a nabídne vám jízdy zadarmo.

Pokud bychom se měli bavit o cheatech, tak jak již bylo řečeno, zadávají se ve hře pomocí mobilního telefonu. Jedná se o ideální řešení, neboť tak vypadají cheaty pro všechny herní platformy, na kterých si můžete hru zahrát, naprosto stejně. Cheaty můžete používat pro získání nových vozidel, pro změnu počasí, pro získání zbraní a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán GTA 4 cheaty a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.